Sluneční hodiny a výroba slunečních hodin

 


 Home

 Sluneční Hodiny

 Jak objednávat


 Galerie

 Sluneční košt

 Akce

 Kuriozity

 Kontakt

 

     
  26.03.17 - Letní čas je zase tady. Mnozí už ani neví, který čas je ten správný a melou mantry omílané do zblbnutí ledva zletilýmí oberredaktory z "veřejnoprávní" TV. Ty tzv. soukromé sekundují stejnou rétoriku z druhého sledu.

Tak tedy, filipika k letnímu času - Letní čas 2017
 
  01.09.15 - Nedávné první větší invazní vlny naprogramovaných negroidních zombie hord a instruovaných mohamedánských predátorů, nás přiměly Vám nabídnout ke každé zakázce jeden kus polosu, tedy kovanou špicí opatřenou vhodnou tyč a to zcela zdarma. Bude se nám to všem v brzké době sec sakra hodit...
- Bodce dodáváme pouze ve slušivé bílé barvě.
 
  24.04.15 - Nedávné zatmění Slunce proběhlo v ideálních pozorovacích podmínkách. Jistě jste si povšimli, že kromě poklesu světelného toku došlo i k barevnému posunu slunečního záření. To je sice v pořádku, ale mnohé to přimělo k tomu, že svářecí sklíčko ze setrvačnosti použili i v další dny. A do myslivny se vtírá nepříjemný pocit, že něco není se sluníčkem v pořádku...   
  02.03.15 - Několik dní budeme mimo zcela mimo provoz. Prezident Zeman na sjezdu sionistů v USA veřejně deklaroval, že je Žid. Litujeme, musíme se ožrat.  
  31.01.15 - Duralová novinka jménem Boskowitz je uvedena do služby.  
     
  05.05.13 - Časová deviace známá jako letní čas si našla další oběť. Senátora Petra Šilara. Tento Šilar s družinou podobně infikovaných jedinců vyvíjí tlak k EU na zavedení celoročního klonu letního času, kdy normální čas bude trvale posunut o 30. minut. Tato aktivita prezentovaná jako Only one time je glorifikována jako kompromis mezi normálním a letním časem, avšak je nejen dalším výsměchem soudnosti a rozumu,  ale výsledku by se jednalo o ještě větší deviaci, než je letní čas v současné podobě.  
  07.07.13 - Po šesti letech jsme konečně sepsali krátkou reportáž z Expedice Siyul Kebira. O prvních podmořských slunečních hodinách na světě si počtěte zde.  
     
< Návrat zpět  
           

WEISS Petr, Sklené 81, 568 02 Svitavy,  tel/fax.: 461 548 016  - IČO 40158837 - DIČ CZ6301270811 ---- Copyright © 2015