Sluneční hodiny a výroba slunečních hodin

 


 Home

 Sluneční Hodiny

 Jak objednávat


 Galerie

 Sluneční košt

 Akce

 Kuriozity

 Kontakt

 

nabíka slunečních hodin
     
Malované sluneční hodiny - Druhů malovaných slunečních hodin je velmi mnoho, stejně jako druhů malířských technik. proto se podívejte na podstránku, která se malovaným slunečním hodinám věnuje podrobněji. Více o malovaných slunečních hodinách zde  
Vitrážové skleněné sluneční hodiny - Je to pozoruhodná oblast slunečních hodin v naší zemi dosud neobvyklá. Obrovský podíl ruční práce ji předurčuje pro vyspělé zákazníky, kteří si cení jedinečnosti rukodělné tvůrčí práce. Od Bílé hory je to ovšem dosti limitující.  
Parkové a květinové sluneční hodiny - Překrásná verze zahradních slunečních hodin určená od malých zahrádek přes zahrady škol, úřadů, nemocnic, obcí a měst až... Květinové a parkové zahradní sluneční hodiny jsou živým organismem, který v sezóně bere dech a v době vegetačního klidu tiše odpočítává čas do dalšího jara. Velké množství možností.  
Keramické sluneční hodiny Zodiak - Keramické hodiny lze vyrobit v mnoha variantách a velikostech.  
Pavlov - keramika / kovaný kov - Keramické sluneční hodiny v kovaném slunci. Skromně řečeno - hodinářský majstrštyk.  
Helena - novinka 2019 - Keramické sluneční hodiny v kovaném slunci a kovaném oblouku. Velmi jemné a vkusné sluneční hodiny v elegantním keramickém provedení.  
     
sluneční hodiny jindiška Jindřiška - Sluneční hodiny Jindřiška jsou exkluzívní, půvabně kované a doslova vymazlené hodiny pro vyjímečné domy. Vhodné pro jižní, jihovýchodní a jihozápadní stěny.  
DOUBLE - novinka 2019 - Sluneční hodiny Double jsou elegantní sluneční hodiny s odskočeným ciferníkem. Jsou vhodné pro jižní, jihovýchodní a jihozápadní stěny.  
     
     
Mansfeld - Sluneční hodiny Mansfeld jsou kované a velmi působivé. Dělají čest svému jménu. Jsou ochotny respektovat jihovýchodní, jižní a jihozápadní zdi. A tam se usadí a vládnou.  
Astra - Sluneční hodiny Astra jsou kovové prokované hodiny pro jihovýchodní, jižní až jihozápadní zdi. Standardně je dodáváme o šířce 1.2 m. Jsou ve verzi s arabským, nebo římským ciferníkem....  
Astra II Lux - novinka 2019 - Sluneční hodiny Astra II jsou novou luxusní verzí Astry pro jihovýchodní, jižní až jihozápadní zdi. Standardně je dodáváme o šířce 1.2 m. Jsou ve verzi s arabským, nebo římským ciferníkem....  
Heidi - Sluneční hodiny Heidi jsou luxusní sluneční hodiny z kartáčované nerezi. Jsou velmi působivé na moderních domech. Ciferník je z vysoce leštěné mosazi.  
Thurn - Sluneční hodiny Thurn jsou kované a velmi působivé. Dělají čest svému jménu. Jsou ochotny respektovat převážně jižní zdi. A tam se usadí a vládnou.  
Trutnov - Sluneční hodiny Trutnov jsou krásně kované sluneční hodiny určené pro jihovýchodní a jihozápadní zdi, kde většina z nabízených modelů už není schopna pracovat, aniž by utrpěl jejich vzhled.  
Jevany - Sluneční hodiny Jevany jsou plně kované sluneční hodiny pro dominantní domy. Nepřehlédnutelný masivní kus.  
sluneční hodiny náchod Náchod - Sluneční hodiny Náchod jsou hutně kované sluneční hodiny určené pro jihovýchodní, jižní a jihozápadní zdi. Lze vyrobit variantu pro ryze západní a východní zdi.  
adam Adam - Sluneční hodiny Adam jsou reprezentativní sluneční hodiny z ušlechtilé nerezi. Vyrobené jsou do posledního detailu rukodělně. Důraz je kladen na pečlivou práci i v těch nejmenších detailech. Rám je kartáčován ručně...  
gerda Gerda - Sluneční hodiny Gerda jsou unikátní sluneční hodiny z ušlechtilé nerezi. Vyrobené jsou do posledního detailu rukodělně. Důraz je kladen na pečlivou práci i v těch nejmenších detailech. Zrcadlově leštená nerez a ruční...  
Boskowitz - Unikátní sluneční hodiny elipsovitého tvaru. Vychází z modelu e-Lipsa. Lze dodat v různobarevném provedení.  
e-Lipsa - Sluneční hodiny e-Lipsa jsou naprosto ojedinělé hodiny dvojitým ciferníkem pro odečet klasického i letního času. Ideální pro školky a  školy. Všude tam, kde je požadavek na přehledné cejchování obou časů.  
Stucco - plastické - novinka 2019 - Ne vždy malba udělá požadovaný efekt. Použití štukatérských, tedy plastických prvků jako cifry a dekorativní doplňky přináší do světa slunečních hodin zapomenutý a přitom nový plastický rozměr. Klikněte a podívejte se.  
Cetris - Deskové malované sluneční hodiny. Oproti klasické malbě zde odpadá časová náročnost, protože jejich malba probíhá v ateliéru a na stavbě je potřeba pouze montážní čas.  
HB - Vysoce kvalitní leštěná žula a ručně odlévaná mosaz. To jsou prestižní sluneční hodiny bez kompromisu.  
Raymonda - Sluneční hodiny Raymonda jsou rafinovaně "prosté" a elegantní. Vlastní výška cca 0.6 metru je předurčuje pro menší a střední zahrady.  
Matylda de Bremobval - Sluneční hodiny Matylda de Bremonval jsou ozdobou každé zahrady. Žádné baroko, žádná secesní hravost. Jednoduše elegantní čistá linka. Kombinace bílé a zlaté barvy, to je čistota a zdravé sebevědomí. Inu - Matylda de Bremonval. Teď už ji znáte.  
Thessalonike - Sluneční hodiny Thessalonike lze vyrobit z litého kamene (replika pískovce), nebo z pravého pískovce, nebo z leštěných žul.    
Čertík Bertík - Sluneční hodiny Čertík Bertík jsou nejdostupnější hodiny ze skupiny královských horologií. Vlastní výška cca 0.5 metru při průměru glóbu 0,3m je předurčuje pro menší a střední zahrady. Čertík je i díky velmi příjemné ceně velmi oblíbený a rozhodně nezklame!  
Waldemar - Sluneční hodiny Waldemar jsou ze skupiny královských horologií a při své velikosti více jak jeden metr patří do solitérních kusů. Jsou vhodné pro větší a velké zahrady.  
Made in Japan - Sluneční hodiny Made In Japan jsou v podstatě sluneční digitální hodiny. Čas ukazuje pohybující se stín ciferníku. Efekt je nesmírně působivý a zanechává v pozorovateli mocný dojem. Hodiny jsou cca 1.2 m. vysoké a neztratí se ani ve středně velké zahradě.  
Prstýnek - Sluneční hodiny Prstýnek. Věrná a funkční replika slunečních prstencových hodin vytvořených v Augsburku z roku 1718.  
President - Dočasně nedostupné  
London - Sluneční hodiny LONDON. Věrná a funkční replika slunečních "navigačních" hodin.  
     
Nebylo Vám nic po chuti? - Potom pro Vás vytvoříme zcela nový, jedinečný model.

Originální sluneční hodiny
- Jsou sluneční hodiny, mají být zcela originální - nové? Máte v hlavě ideu? Nebo touhu mít zaručeně ojedinělé hodiny? Rádi vytvoříme opět něco nového. Volejte!
 
     
     
     
< Návrat zpět  
           

WEISS Petr, Sklené 81, 568 02 Svitavy,  tel.:  608 807 917  - IČO 40158837 - Copyright © 2019